Image Alt
  >  O nas

About BEST4BABY Shop

Welcome to the Best4Baby website!

Od urodzenia mojej córeczki tęskniłam za tym, aby moja córeczka czuła się naprawdę dobrze w naszym domu. Staram się tak zaprojektować pokój dziecinny, aby naprawdę się tam naładowało. Jako mama niezliczoną ilość razy w życiu spotykałam się z sytuacją, w której nie dostałam tego, co chciałam dać mojemu dziecku. Matka zawsze chce zapewnić dziecku to, co najlepsze/najpiękniejsze i jeśli to możliwe praktyczne. Ważne jest, aby pokój dziecięcy był pełen radości, ponieważ Twoje dziecko i Ty spędzisz w nim większość dnia (znieczulenie, karmienie, pieluchy).

Wiele razy, gdy dziecko jest jeszcze dość malutkie, po prostu kładzie się w łóżku i nie może jeszcze się odwrócić, po prostu rozejrzyj się. Ten pierwszy okres jest również bardzo ważny w życiu naszego dziecka.

Kiedy moja córeczka była już dość malutka, włożyłam do jej łóżeczka „miękką książeczkę” i przerzucałam ją co godzinę, żeby zawsze mogła zobaczyć nowe kształty, kolory, podziwiać piękne kolory i zwierzęta, tym więcej pozytywnych impulsów miała. Wtedy pomyślałam, dlaczego nie podziwiać całego pokoju, a może udekorować kompletnie wesoły pokój dziecięcy/dziecięcy, abym jako mama chętnie spędzała tam czas, a moje dziecko budziło się z uśmiechem na widok pluszowego misia szopka?

Jako pedagog uważam również za ważne, aby dzieci mogły jak najwięcej podziwiać świat, zabieramy je do oddychania, spacery, plac zabaw, społeczność, uczymy je, a wszystko po to, aby uzyskać jak najwięcej impulsów, aby się rozwijać, ucz się, bądź szczęśliwy grając. Po co spędzać resztę czasu w pokoju, w którym nie ma czego podziwiać, nie ma o czym fantazjować?

Kolory, kształty, dźwięki, percepcja (dotyk) wpływają na nasz nastrój, więc nie ma znaczenia, jak urządzimy pokój dziecięcy, jakim kolorem pomalujemy ściany, ile przestrzeni damy dziecku. Tak powstał pomysł, aby stworzyć dekoracje do pokoju dziecinnego, na które można odpowiedzieć tylko uśmiechem i które nie są ograniczone wyobraźnią. :). Ponadto kształty i
kolory rozwijają wyobraźnię i wyobraźnię dziecka. „Jak miło byłoby jeździć na tym różowym jednorożcu!” lub „Jestem prawdziwym kapitanem statku pirackiego i pokonam wroga”!

Dlatego możesz wybierać spośród niezliczonych grup produktów, od zasłon do pokoju dziecka po naklejki ścienne. Chodzi o ujednolicony obraz oraz cudowne figury i kolory. Złożyłem 25 różnych zestawów, wśród których można znaleźć księżniczkę, jednorożca, królika, słonia, pirata, lamę, wróżkę, tubylca lub morskie życie. Starałem się też zadbać o to, żeby choć trochę
chłopiec i mała dziewczynka dzielą pokój dziecinny, nadal możemy stworzyć jeden pokój chłopięco-dziewczyny z tym samym wzorem w wersji chłopięco-dziewczęcej.

Na koniec możesz porozmawiać z dzieckiem o naklejkach na ścianie, dowiedzieć się historii o tym, co stało się tego dnia z króliczkiem na zasłonie lub opowiedzieć mu o tym, jak źle zrobił się pluszowy miś i dlaczego to nie było w porządku . Możesz również nadać postaciom imię, dzięki czemu będą one jeszcze bardziej osobiste i sympatyczne.

Prawdziwy raj dla dzieci w takim pokoju! Mam nadzieję, że spodoba Ci się moja oferta, a Twoje dziecko spodoba się naszym produktom! W razie jakichkolwiek pytań jestem do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail info@best4baby.hu.